top of page
Yooogi soul retreat Ericeira Portugalsko
Yooogi soul retreat Ericeira Portugalsko

so 05. 10.

|

Ericeira

Yooogi soul retreat Ericeira Portugalsko

Načerpejte pro sebe sílu a užijte si týden naplněný pozitivní energií v obklopení oceánu .... intenzivní praxe jógy, meditací, možnost surfování, procházky po útesech, kavárničky a restaurace kouzelné rybářské vesničky ... POSLEDNÍ DVA VOLNÉ POKOJE! 4 MÍSTA:)

Čas a místo

05. 10. 2024 19:00 – 11. 10. 2024 11:00

Ericeira, Largo Santa Marta 14b, 2655-319 Ericeira, Portugalsko

O události

Věnujte si možnost jen tak BÝT, ponořit se do intenzivní praxe jógy  a meditací, kdy při každém nádechu cítíte svěží vůni oceánu a při každém výdechu nacházíte o to hlubší klid a vnitřní radost. Posílit a ozdravit svoje tělo, zklidnit mysl. Často, když si dovolíme změnit prostředí a necháme se obklopit pozitivními vibracemi a energií, pomůže nám to vidět věci jinak a pustit vše nepotřebné. Možná i najít pro sebe jinou cestu. Dopřát si a vnímat více lehkosti a radosti.

To je náš soulový týden v Ericeiře ..... vždy úžasná prima komorní parta, ve které tvoříme bezpečný prostor pro každého, vynikající jídlo, čerstvá zeleninka, mořské plody, ryby – přirozené léky pro vaše tělo, lahodné místní víno, útulné kavárničky, nádherné útesy na pobřeží, surfování, věčný úsměv ve tváři, sůl a vítr ve vlasech, a co víc si přát😊

MÍSTO:

Portugalsko je zemí bohaté historie, krásné přírody, obklopeno vlnami Atlantského oceánu. Dýchne tu na vás atmosféra společnosti žijící udržitelně v souladu s přírodou, oceánem a v harmonii s ostatními. Pohostinnost, vynikající jídlo a víno, slunce, pohoda a klid.

Ericeira je okouzlující rybářské městečko s malebným historickým centrem, které si stále žije svým životem. Ráno do kavárničky na espresso a lokální dortík, senioři hrající karty pod olivami, neskutečné západy slunce. Díky poloze u oceánu a skvělým, stabilním podmínkám je TOP světovou surfařskou oblastí a oblíbeným jógovým místem. Vracíme se sem již po šesté.

UBYTOVÁNÍ:

www.sandhihouse.com

Prostor s úžasnou energií pro prohloubení jógové praxe, založen přímo pro ozdravující, spirituální pobyty spojené s jógou. Místo, kde na vás dýchne klid, pohoda, s výhledem na oceán, kde se můžete zhluboka nedechnout a vydechnout, jen tak BÝT a věnovat se sami sobě. Relaxovat a číst si ve společném obývacím prostoru, praktikovat jógu, meditovat.

Celý prostor je obsazen pouze naší skupinou, která je velmi komorní, maximálně 10 osob plus lektor. Cítíme se tady jako doma😊 A pokud chceme a máme chuť, v menší skupince tvoříme příjemnější energii pro společná sdílení a objevování.

Cena 18 900kč 

Zahrnuje:

- 6x noc se snídaní ve dvoulůžkových pokojích

- 1x společná veganská večeře, kterou vždy připraví s láskou a srdcem přímo pro naši skupinu

- Transfer na a z letiště

- Jógový program – ranní a večerní praxe jógy (11 lekcí)

- 1x Meditation walk

- Káva a čaj k dispozici v Sandhi House

Pokud se rozhodnete pro pronájem auta třeba i na celý pobyt v případě, že chcete být během týdne mobilnější a flexibilnější, a zařadit do svého programu i výlety autem, případně si pobyt

prodloužit (Lisabon apod.), bude vám cena o částku za letištní transfer odečtena.

Ericeira se nachází cca 40 min. od letiště Lisabon.

Nezahrnuje:

- Letenka

- Ostatní aktivity – surf lekce a další fakultativní výlety dle nabídky a domluvy, masáže

- Stravování mimo snídaní a jedné společné večeře na konci pobytu, které jsou zahrnuty v ceně

- Cestovní pojištění

PROGRAM:

Intenzivní praxe jógy, každý den ráno dynamická vinyasa a večer jemnější vinyasa, yin nebo restorativní jóga. Dechové techniky a meditace. Praktikujeme v sále (pomůcky k dispozici) nebo venku na břehu oceánu.

Detailní program bude upřesněn před odletem. 

Vhodné i pro začínající jogíny, kterým lekci vždy individuálně přizpůsobíme.

Podle případných zájemců bude retreat veden v angličtině, ale i se základy AJ se nemusíte bát, vždy případně vše vysvětlím.

Volný čas mezi lekcemi lze strávit následovně:

Prozkoumávání městečka nebo přilehlého nádherného pobřeží.

Delší pěší túrky (můžeme domluvit společně).

Možnost zapůjčení kol a výletů na kole.

Surf lekce (zajistíme lektora a půjčení surf boardu a neoprenu). Tohle je FUN!:)

Četba, rozjímání, meditace v příjemných prostorách Sandhi House včetně střešní terásky s výhledem na oceán.

Chill a posedávání v blízkých kavárničkách, jen tak být a pozorovat dění kolem.

Odpočinek na přilehlých plážích.

Večerní gastronomické zážitky v místních hospůdkách.

V tomto období je během dne příjemně kolem 20st., na sluníčku může být i celkem vedro, voda v oceánu je naopak studená po celý rok, spíš pro otužilce.

Ale dojde určitě i na koupání:)

Letenku si každý zajišťuje a kupuje sám, cena za přímý let se většinou pohybuje kolem 6 tis.kč., ale s blížícím se termínem její cena vždy stoupá, proto je dobré včasné zakoupení letenek, nejlépe 5-6 měsíců předem. Letenku lze koupit se společností tap portugal nebo easyjet.

Akce se uskuteční v případě minimálního počtu 6 účastníků.

Svůj pobyt si samozřejmě můžete individuálně prodloužit, zůstat další noc v Lisabonu atd.

Přihlášky na webu nebo nejlépe přímo na p.polivkova@seznam.cz, kde případně zodpovím vaše další otázky.

Platební podmínky budou zaslány mailem po přihlášení.

Sdílet událost

bottom of page