top of page
Yooogi soul retreat Srí Lanka
Yooogi soul retreat Srí Lanka

út 15. 11.

|

Talalla retreat

Yooogi soul retreat Srí Lanka

Sníte někdy o cestě do tropického ráje, kde se můžete od všeho odpoutat, jen být, volně dýchat, vnímat plně všemi smysly a spojit se znova sami se sebou ….. Někdy přijde životní příležitost zažít něco výjimečného. A tohle je jedna z nich. Neváhejte. V tuto chvíli již pouze 3 volná místa!

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události

Čas a místo

15. 11. 2022 19:00 SEČ – 25. 11. 2022 19:00 SEČ

Talalla retreat, Tangalle Road, Sampaya House, Talalla 81170, Šrí Lanka

O události

Srí Lanka je jednou z nejkrásnějších a nejexotičtějších zemí světa, stále ještě tolik nedotčená masivním cestovním ruchem. Sama jsem ji navštívila 4x, stala se moji srdeční záležitosti. Život tu není snadný, ale místní jej prožívají plně a vědomě v přítomnosti a jednoduchosti bytí, šťastní a usměvaví.

Srí Lanka Vás pohltí, obejme a vyživí všechny vaše smysly. Nádherné písečné pláže, živelná příroda, neskutečné vůně, vynikající jídlo z nespočetných druhů zeleniny, ovoce, historické budhistické památky, čajové plantáže …

Přidejte se k nám a objevte tento nádherný ostrov.

Čeká nás jógová praxe a meditace ráno při východu slunce a večer při západu na břehu oceánu, prozkoumávání jižní části ostrova, odpočinek na plážích, přirozený a nenásilný detox organismu díky zdravému a velmi chutnému převážně vegetariánskému jídlu, intenzivní praxe jógy, a především návrat k sobě.

Moje osobní zkušenost je taková, že jakmile si dovolíme opustit svůj prostor zatížený starostmi, obavami, strachem, „zajeté“ koleje, překročíme pomyslný plot, který si kolem sebe často v myšlenkách stavíme, možná i komfort, kterého se mnohdy držíme, odpoutáme se …. díky jiné dimenzi a perspektivě, prostoru pro zklidnění a zastavení, můžeme najednou vidět vše jinak, z jiného pohledu a úhlu, s větším odstupem a nadhledem. A možná tak najít cestu, řešení, anebo jen spočinout v tichu mysli sami se sebou. Cesta je vždy cíl. Vydejte se na jógovou cestu a dovolte si nechat vše plynout.

Začátečníci, stále začínající, pokročilejší jogíni vítání. Ženy i muži.

Pro všechny, kdo chtějí zažít něco, co se často neopakuje, rozproudit a cítit novou, očistnou energii a radost v každé buňce svého těla.

Termín:

15. – 25. 11. (odlet ve večerních hodinách, přílet a příjezd následující den) – dle aktuální nabídky letenek

Termín odletu, počet nocí, tedy i celková cena se může lišit dle aktuální nabídky letenek. Po vašem přihlášení zkonzultujeme možnosti odletu.

Cena 19 500kč

V ceně zahrnuto:

9 nocí v Talalla retreat resortu v jižní části ostrova, která je ve srovnání se západem a jihozápadem stále ještě nedotčená turismem, přímo u pláže, s bazénem, v obklopení tropického lesa.

Více na www.talallaretreat.com

Ubytování ve dvojlůžkových pokojích ve vilách (samostatný pokoj za příplatek), ve kterých jsou vždy 4 pokoje, v přízemí a v patře (tyto pokoje jsou úžasné tím, že jsou otevřené bez oken, pouze s bambusovými žaluziemi, takže si můžete naplno užít krásy, zvuky a vůně tropického lesa, který celý resort obklopuje).

Jógový program.

Polopenze.

Transport z a na letiště.

Retreat zahájíme společně 17. 11. večer.

Následujících 6 dní budeme praktikovat jógu 2x denně. Ráno dynamičtější vinyasa jóga, večer klidnější yin nebo restorativní jóga. Jógu praktikujeme v otevřených prostorách v jedné ze tří yoga shalas, které jsou součástí resortu.

Během dne možnost navštívit zajímavá místa v okolí.

- Čajové plantáže s prohlídkou a ochutnávkou

- Starověký skalní chrám Mulkirigala

- Hiriketiya Bay – surf spot

- Nedaleké městečko Tangalle

- Pláž Rekawa, kde lze v nočních hodinách pozorovat želvy, je zde základna projektu ochránců přírody Turtle Conservation Project

- Chrám s nejvyšší sochou sedícího Buddhy na Srí Lance, Wewurukannala Viharaya

Lze naplánovat i výlety do vzdálenějších míst, např. národního parku Udawalawe, kde lze pozorovat slony ve volné přírodě

A mnohé další ….

Během dne si můžete věnovat ayurvédskou masáž, úžasnější jsem jinde nezažila😊

A i na tomto retreatu pro zájemce lekce surfingu.

Anebo jen BÝT, často to nejcennější, co pro sebe můžeme udělat.

Podmínky vstupu.

https://www.mzv.cz/newdelhi/cz/ko/info/koronavirus/srilanka.html

Víza – 35 USD zajištění individuálně na webu https://eta.gov.lk/slvisa/

Záloha 7.000 Kč / osoba splatná do 7 dnů po přihlášení, doplatek 6 týdnů před odletem.

Upozornění: tento pobyt není zájezd organizovaný cestovní kanceláří. Organizátor/lektor pouze pomáhá zajistit ubytování a zajišťuje jógový program, transporty, organizaci doprovodného programu (surf lekce, výlety atd. dle domluvy). Letenky si klienti řeší individuálně, s výběrem letenky pomůžeme. Pobyt si lze prodloužit s odletem dříve nebo později a individuálním programem.

FOTOGALERIE - Yooogi soul retreat Srí Lanka

Sdílet událost

bottom of page